NVBSC

Jak możemy Ci pomóc?

Dowiedz się jak zwiększyć sprzedaż

Jak zwiekszyć sprzedaż?, Increase sales
Optymalizacja procesów sprzedażowych, Top Sales Consulting Firm, Jak zwiekszyć sprzedaż, Increase sales

Doradztwo sprzedażowe

Proces sprzedażowy, czyli jak zwiększyć sprzedaż?

Czym jest proces sprzedażowy? Jest to zbiór wytycznych, których powinien przestrzegać każdy handlowiec, aby efektywnie wykonywać swoją pracę. W każdej dziedzinie życia istotna jest strategia. Podobnie jak w grze w piłkę nożną, właściwie opracowany proces sprzedażowy działa jak taktyka, zbliżając nas do osiągnięcia zamierzonego celu – finalizacji sprzedaży. Powinien on być przejrzysty, dostosowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i umożliwiać łatwe monitorowanie postępów oraz efektów. Proces sprzedażowy stanowi standard w jakim powinni pracować doradcy sprzedażowi.

Szkolenia sprzedażowe

Dopełnieniem procesu sprzedażowego jest skuteczne szkolenie sprzedażowe. Dzięki niemu handlowcy mogą w pełni wykorzystać potencjał procesu sprzedażowego oraz rozwijać własne umiejętności. Kluczowe jest tutaj skoncentrowanie się na odpowiednim przygotowaniu do identyfikacji potrzeb klienta oraz skutecznym prezentowaniu korzyści, które najlepiej odpowiadają tym potrzebom

Wdrażanie narzędzi IT

CRM dla handlowców - najlepszy sposób na to jak zwiększyć sprzedaż

Zaimplementowanie odpowiednio dobranego systemu CRM przyczynia się do efektywniejszej pracy handlowców z klientami. CRM stanowi nie tylko narzędzie zapewniające komfort pracy, lecz także bezcenną bazę wiedzy o klientach, gdy jest właściwie wykorzystywane. Ważne jest, aby spełniał on niezbędne wymagania i idealnie pasował do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. CRM jest również pierwszym miejscem gdzie należy odpowiednio wdrożyć prawidłowy proces sprzedaży.

Przejrzysty system raportowania i mierzenia wyników

Dzięki solidnej pracy w systemie, przeprowadzenie analityki sprzedaży oraz podejmowanie koniecznych działań mających na celu jej zwiększenie stają się znacznie prostsze. Odpowiednio dostosowany system CRM umożliwia intuicyjne generowanie raportów dotyczących wyników zarówno poszczególnych handlowców, jak i całego zespołu. Dzięki temu łatwo można zidentyfikować słabe punkty w działalności handlowej i podjąć działania w celu ich poprawy a co za tym idzie – do zwiększenia sprzedaży.

Baza do strategii marketingowych

Dane zgromadzone w systemie CRM są kluczowym źródłem informacji dla naszych działań marketingowych. Dzięki nim możemy lepiej zrozumieć preferencje zakupowe klientów oraz skuteczniej dopasować nasze kampanie do grup docelowych. Co więcej, korzystając z integracji z naszą bazą klientów, możemy łatwo przeprowadzać działania remarketingowe, co przyczynia się do budowania większej lojalności naszych obecnych klientów wobec marki.

Optymalizacja procesów sprzedażowych, Top Sales Consulting Firm, Jak zwiekszyć sprzedaż, Increase sales
Optymalizacja procesów sprzedażowych, Top Sales Consulting Firm, Jak zwiekszyć sprzedaż, Increase sales, NVBSC

Rekrutacja zespołów sprzedażowych

Rekrutacja pracowników działu handlowego która pozwoli zwiększyć sprzedaż

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i starannie przemyślanemu procesowi rekrutacji jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować odpowiednią osobę do stanowisk: handlowca, kierownika sprzedaży oraz dyrektora sprzedaży. Choć dobór nowego członka do istniejącego zespołu zawsze niesie pewne ryzyko, odpowiednie zaplanowanie procesu rekrutacji i wprowadzenia (onboardingu) umożliwia minimalizację tego ryzyka do minimum.

Rekrutacja zespołu handlowego

Tworzenie nowego zespołu handlowego od podstaw to prawdziwe wyzwanie. Zespół musi być starannie dopasowany pod względem charakterów i stylu pracy. Pracownicy powinni się uzupełniać, tworząc silną jedność, która umożliwi skuteczne osiąganie celów przez lata. Dzięki temu przedsiębiorca może być pewny stabilnych wyników sprzedażowych, niezależnie od wyzwań.

Darmowa konsultacja

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się w jaki sposób możemy poprawić sprzedaż w Twojej firmie. W trakcie darmowej konsultacji dowiesz się jakie działania będą bardziej optymalne dla Twojej firmy!

O nas

tel. +48 515 777 859

@: info@nvbsc.com

Adres: ul. Wileńska 9/1

41-103 Siemianowice Śląskie

SOCIAL